Nauczyciele

Grono Pedagogiczne w Zespole Szkół Nr 6 w Leńczach

w roku szkolnym 2017/2018:

Dyrekcja:

mgr Stanisława Czarniak

nauczyciel biologii, nauczyciel przyrody,

nauczyciel zajęć rewalidacyjno- wychowawczych,

mgr Grażyna Stawowy:

nauczyciel wychowania fizycznego

nauczyciel edukacji  wczesnoszkolnej

opiekun Spółdzielni Uczniowskiej „Grosik”

mgr Katarzyna Stołowska: wicedyrektor

nauczyciel plastyki

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej.

Zespoły nauczycieli:

ZESPÓŁ HUMANISTYCZNY:

mgr Marta Gołuszka koordynator zespołu ,

nauczyciel języka polskiego,

nauczyciel historii,

mgr Martyna Makowska nauczyciel języka polskiego
mgr Jadwiga Pitoń nauczyciel Wiedzy o Społeczeństwie,

nauczyciel Edukacji dla Bezpieczeństwa

mgr Monika Walinowicz nauczyciel bibliotekarz,

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

mgr Bożena Zborowska

 

nauczyciel języka polskiego,

nauczyciel Wychowania do Życia w Rodzinie,

opiekun Samorządu Uczniowskiego

mgr Beata Grych nauczyciel katecheta,

nauczyciel zajęć rewalidacyjno- wychowawczych, nauczyciel zajęć rewalidacyjnych

 

ks. Bohdan Ciołczyk nauczyciel katecheta
mgr Urszula Rachwał nauczyciel katecheta,

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

ZESPÓŁ NAUCZYCIELI PRZEDMIOTÓW MATEMATYCZNO- PRZYRODNICZYCH:

mgr Bernadeta Ciapa nauczyciel biologii,

nauczyciel przyrody,

nauczyciel geografii

mgr Małgorzata Mlak nauczyciel matematyki,

nauczyciel informatyki/zajęć komputerowych

mgr Piotr Mogiła nauczyciel informatyki/zajęć komputerowych,

nauczyciel chemii

mgr Anna Sikora koordynator zespołu ,

nauczyciel matematyki,

nauczyciel fizyki,

 nauczyciel informatyki

ZESPÓŁ NAUCZYCIELI JĘZYKÓW OBCYCH:

mgr Edyta Błażowska nauczyciel języka niemieckiego
mgr Anna Wożniak nauczyciel języka angielskiego,

nauczyciel muzyki,

opiekun Spółdzielni Uczniowskiej „Grosik”

mgr Rafał Wożniak koordynator zespołu ,

nauczyciel języka angielskiego

ZESPÓŁ NAUCZYCIELI WYCHOWANIA FIZYCZNEGO:

mgr Anna Chromy koordynator zespołu ,

nauczyciel wychowania fizycznego,

nauczyciel zajęć rewalidacyjnych

opiekun Samorządu Uczniowskiego

mgr Konrad Kawaler nauczyciel wychowania fizycznego,

 

ZESPÓŁ NAUCZYCIELI EDUKACJI PRZEDSZKOLNEJ: (w tym n-l wspomagający)

mgr Ewa Gołuszka koordynator zespołu ,

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

mgr Karolina Gryczyńska nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

logopeda,

nauczyciel zajęć rewalidacyjnych

mgr Marta Master nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

nauczyciel zajęć rewalidacyjnych,

nauczyciel wspomagający

mgr Magdalena Maślanka nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
mgr Katarzyna Mirocha nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej,

nauczyciel Języka angielskiego w przedszkolu

mg Zuzanna Chwała nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
mgr Monika Walinowicz nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej,

nauczyciel bibliotekarz

ZESPÓŁ NAUCZYCIELI EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ:

mgr Zuzanna Chwała nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
mgr Bogusława Czarniak nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
mgr Teresa Łyczak koordynator zespołu,

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej,

nauczyciel zajęć rewalidacyjno- wychowawczych,

mgr Beata Pająk nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej,

nauczyciel plastyki

mgr Beata Śliwa nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej,

nauczyciel zajęć technicznych

ZESPÓŁ NAUCZYCIELI ZAJĘĆ WSPOMAGAJĄCYCH:

mgr Anna Chromy nauczyciel wychowania fizycznego,

nauczyciel zajęć rewalidacyjnych

mgr Beata Grych nauczyciel katecheta,

nauczyciel zajęć rewalidacyjno- wychowawczych,

nauczyciel zajęć rewalidacyjnych

 

mgr Laura Kosek nauczyciel zajęć rewalidacyjno- wychowawczych,

nauczyciel zajęć rewalidacyjnych- surdopedagog

 

mgr Teresa Łyczak nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej,

nauczyciel zajęć rewalidacyjno- wychowawczych,

mgr Marta Master koordynator zespołu ,

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej

nauczyciel zajęć rewalidacyjnych,

nauczyciel wspomagający

ZESPÓŁ PRZEDMIOTÓW PRAKTYCZNYCH:

mgr Piotr Mogiła koordynator zespołu,

nauczyciel informatyki/zajęć komputerowych

nauczyciel chemii

mgr Beata Śliwa nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej,

nauczyciel zajęć technicznych,

nauczyciel zajęć komputerowych

ZESPÓŁ NAUCZYCIELI PRZEDMIOTÓW ARTYSTYCZNYCH

mgr Beata Pająk koordynator zespołu,

nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej,

nauczyciel plastyki

mgr Anna Wożniak nauczyciel języka angielskiego,

nauczyciel muzyki,

opiekun Spółdzielni Uczniowskiej „Grosik”